Vitrinskåp 2 st

Vitrinskåp 2 st
Vitrinskåp 2 st
Vitrinskåp 2 st
Vitrinskåp 2 st
Vitrinskåp 2 st
Vitrinskåp 2 st
Vitrinskåp 2 st
Vitrinskåp 2 st

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VITRINSKÅP, 2 st, fanèring i björk, två delat, överdelen med ett glas dörrpar, nedre delen med två lådor samt ett dörrpar med bakomliggande hyllplan, elektrifierade, höjd ca 200, 81x34 cm

Slitage, fläckar, märken, några stöttmärken, en glas hylla med nagg till kanten, ej funktionstestade

535815

2018-04-20