Bestick silver Disa modell

Bestick silver Disa modell
Bestick silver Disa modell
Bestick silver Disa modell
Bestick silver Disa modell

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BESTICK, 24 dlr, silver, Disa modell, Markströms Guldsmeds, Lidköping/Uppsala, 1958-73, bestående av: 11 bakelsegafflar, 12 kaffeskedar, 1 tårtspade, längd ca 12-23 cm, totalvikt ca 486 g

Bruksslitage, ställvis anlöpning och mindre repor

535822

2018-04-20