Ljusstakar empirestil

Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 1900-tal, empirestil, delvis patinerad brons, stensockel, dekor av karyatider, höjd ca 24 cm

Smärre nagg

535828

2018-04-17