Vicke Lindstrand, vas, Orrefors 1930-tal
Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
VICKE LINDSTRAND, vas, Orrefors 1930-tal, överfång i brunt med en blästrad sida, signerad Of Lu 163, höjd 18 cm
För konditionsrapport kontakta ulrika.ruding@auktionsverket.se
535847
2018-05-08