Vicke Lindstrand, vas, Orrefors 1930-tal

Klubbat för:

7 200 SEK

5 000 SEK

VICKE LINDSTRAND, vas, Orrefors 1930-tal, överfång i brunt med en blästrad sida, signerad Of Lu 163, höjd 18 cm

För konditionsrapport kontakta ulrika.ruding@auktionsverket.se

535847

2018-05-08