Coasters Barker Ellis Birmingham

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

COASTERS, 1 par, nysilver, England, 1900-talets andra hälft, Barker Ellis, Birmingham, botten med träplatta, diameter ca 15, höjd 4,5 cm

Smärre slitage

535866

2018-04-19