Margareta Åkerberg matta rölakan

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

7 000 SEK

MARGARETA ÅKERBERG, matta, rölakan, signerad MÅ, 350x251 cm

Slitage, fläckar

535871

2018-04-17