Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
7 000 SEK
MARGARETA ÅKERBERG, matta, rölakan, signerad MÅ, 350x251 cm
Slitage, fläckar
535871
2018-04-17
Gör en kostnadsfri värdering här