Bägare Jönköping

Bägare Jönköping
Bägare Jönköping
Bägare Jönköping
Bägare Jönköping
Bägare Jönköping
Bägare Jönköping
Bägare Jönköping
Bägare Jönköping

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BÄGARE, silver, Carl Petter Tellander, Jönköping 1765, invändigt förgylld, räfflad fot, höjd 11 cm, vikt ca 111 g

Stötskador

535874

2018-04-17