Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSGARNITYR, 3 dlr., 1900-talets första hälft, porslin och mässing, bestående av: dekorationsvaser samt bordsur, höjd ca 31-56 cm
Lagningar, skador, sprickor, sneda delar
535876
2018-04-17
Gör en kostnadsfri värdering här