Endre Nemes etsning

Endre Nemes etsning
Endre Nemes etsning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ENDRE NEMES (1909-1985): komposition, signerad och daterad Endre Nemes 1968, etsning, 62x49 cm

535884

2018-04-24