Quinto Ghermandi

Quinto Ghermandi
Quinto Ghermandi
Quinto Ghermandi
Quinto Ghermandi
Quinto Ghermandi
Quinto Ghermandi
Quinto Ghermandi
Quinto Ghermandi
Quinto Ghermandi
Quinto Ghermandi
Quinto Ghermandi
Quinto Ghermandi
Quinto Ghermandi
Quinto Ghermandi
Quinto Ghermandi
Quinto Ghermandi
Quinto Ghermandi
Quinto Ghermandi

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

QUINTO GHERMANDI (Italien, 1916-1994):
Utan titel, signerad Ghermandi, daterad 1960, patinerad brons, höjd inklusive sockel ca 45 cm

Särskilt utvalda föremål i Göteborg

535892

2018-05-06