Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
QUINTO GHERMANDI (Italien, 1916-1994):
Utan titel, signerad Ghermandi, daterad 1960, patinerad brons, höjd inklusive sockel ca 45 cm
Särskilt utvalda föremål i Göteborg
535892
2018-05-06
Gör en kostnadsfri värdering här