Klubbat för:
16 000 SEK
8 000 SEK
LUDWIG HELBIG, verksam 1826-1852, skelettur, Wien, brännförgylld mässing, försilvrad sifferring med romerska siffror, urtavla märkt Ludwig Helbig Wien höjd 44 cm, inkl. glaskupa
Smärre slitage
535895
2018-04-24