Orobr brandfordon

Orobr brandfordon
Orobr brandfordon
Orobr brandfordon
Orobr brandfordon
Orobr brandfordon
Orobr brandfordon
Orobr brandfordon
Orobr brandfordon
Orobr brandfordon
Orobr brandfordon
Orobr brandfordon
Orobr brandfordon
Orobr brandfordon
Orobr brandfordon
Orobr brandfordon
Orobr brandfordon

Såld för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OROBR BRANDFORDON, 2 st, 1920-30-tal, hästdragen vagn med brandman som förare, öppen brandbil med förare och 4 brandmän, litograferad plåt, hästdragna vagnen med spiralfjäderverk, längd 29 resp. 20 cm

Brandbilen saknar urverk, lackskador, delar saknas

535904

2018-10-14