Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JOSEF FRANK, soffbord, Svenskt Tenn, modellnummer 1028, tredelad centralfot, mahognyfanér, skiva fanerad i mahogny, höjd 60, diameter 85 cm
Slitage och ytskador, fanérbortfall
535910
2018-04-17
Gör en kostnadsfri värdering här