Josef Frank Svenskt Tenn soffbord

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOSEF FRANK, soffbord, Svenskt Tenn, modellnummer 1028, tredelad centralfot, mahognyfanér, skiva fanerad i mahogny, höjd 60, diameter 85 cm

Slitage och ytskador, fanérbortfall

535910

2018-04-17