Matservisdelar Rörstrand
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ALF WALLANDER, tillskriven, matservis, 39 dlr., Rörstrand, dekor av blommor i relief, bestående av: 28 mattallrikar, 9 djupa tallrikar, 2 uppläggningsfat, längd ca 29-31 cm
Smärre slitage och repor, enstaka ej noterade nagg kan förekomma
535911
2018-04-17