Matservisdelar Rörstrand

Matservisdelar Rörstrand
Matservisdelar Rörstrand
Matservisdelar Rörstrand
Matservisdelar Rörstrand
Matservisdelar Rörstrand
Matservisdelar Rörstrand
Matservisdelar Rörstrand
Matservisdelar Rörstrand

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ALF WALLANDER, tillskriven, matservis, 39 dlr., Rörstrand, dekor av blommor i relief, bestående av: 28 mattallrikar, 9 djupa tallrikar, 2 uppläggningsfat, längd ca 29-31 cm

Smärre slitage och repor, enstaka ej noterade nagg kan förekomma

535911

2018-04-17