Ingrid Geijer Rönningberg

Ingrid Geijer Rönningberg
Ingrid Geijer Rönningberg
Ingrid Geijer Rönningberg
Ingrid Geijer Rönningberg
Ingrid Geijer Rönningberg
Ingrid Geijer Rönningberg
Ingrid Geijer Rönningberg
Ingrid Geijer Rönningberg
Ingrid Geijer Rönningberg
Ingrid Geijer Rönningberg
Ingrid Geijer Rönningberg
Ingrid Geijer Rönningberg
Ingrid Geijer Rönningberg
Ingrid Geijer Rönningberg

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

INGRID GEIJER RÖNNINGBERG (1895-1983): Figuriner, 4 st., gips, höjd ca 8,5-43,5 cm

Skador, nagg, sockel med torrsprickor

535912

2018-04-17