Fåtöljer 1970-tal design Harald Relling

Klubbat för:

2 000 SEK

2 500 SEK

HARALD RELLING, "Wing", fåtöljer, 1 par, Westnofa, Norge, brun skinnklädsel, jakaranda, 1970-tal, sitthöjd ca 42 cm

CITES-intyg medföljer. Slitage, skinnet torrt, varierar något i färg

535914

2018-04-17