Klubbat för:
2 000 SEK
2 500 SEK
HARALD RELLING, "Wing", fåtöljer, 1 par, Westnofa, Norge, brun skinnklädsel, jakaranda, 1970-tal, sitthöjd ca 42 cm
CITES-intyg medföljer. Slitage, skinnet torrt, varierar något i färg
535914
2018-04-17