Fåtöljer Wing design Harald Relling

Klubbat för:

3 600 SEK

2 500 SEK

HARALD RELLING, "Wing", fåtöljer, 1 par, Westnofa, Norge, brun skinnklädsel, jakaranda, 1970-tal, sitthöjd ca 42 cm

CITES-intyg medföljer. Slitage, torrt i skinnet, varierar något i färg

535915

2018-04-17