Soffa Capri design Johannes Andersen

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

JOHANNES ANDERSEN, "Capri", soffa, Trensum, Sverige 1960-tal, tresitsig, lösa sittkuddar, klädd i rött tyg, längd ca 225, sitthöjd ca 40 cm

Bruksslitage, fläckar, smuts

535916

2018-04-17