Bokhyllor England
Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BOKHYLLESYSTEM, 2+2 dlr, 1900-talets andra hälft, England, fanér i mahogny, flyttbara hyllplan, krön med tandsnittbård, höjd ca 167, total längd ca 486, djup ca 36 cm
Slitage/mindre märken
535926
2018-04-21