Vas Wilhelm Kåge
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
WILHELM KÅGE, vas, "Argenta", Gustavsberg, grön glasyr med silverdekor i form av kvinna
stämplad "Gustavsberg Kåge" samt signerad "Argenta 978 III", höjd ca 26 cm
Undertill med gåvoinskription
535965
2018-04-18