Vas Wilhelm Kåge

Vas Wilhelm Kåge
Vas Wilhelm Kåge
Vas Wilhelm Kåge
Vas Wilhelm Kåge
Vas Wilhelm Kåge
Vas Wilhelm Kåge
Vas Wilhelm Kåge
Vas Wilhelm Kåge

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

WILHELM KÅGE, vas, "Argenta", Gustavsberg, grön glasyr med silverdekor i form av kvinna
stämplad "Gustavsberg Kåge" samt signerad "Argenta 978 III", höjd ca 26 cm

Undertill med gåvoinskription

535965

2018-04-18