Rökbord med utensilier

Rökbord med utensilier
Rökbord med utensilier
Rökbord med utensilier
Rökbord med utensilier
Rökbord med utensilier
Rökbord med utensilier
Rökbord med utensilier
Rökbord med utensilier
Rökbord med utensilier
Rökbord med utensilier

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RÖKBORD, 1900-talets första hälft, ek, vridna ben, bricka i koppar, medföljande utensilier, 4 dlr, koppar, höjd ca 64, diameter 57 cm

Slitage. Något ostadig

535972

2018-04-18