Sidobord 1930-tal swedish grace

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SIDOBORD, 1930-tal, swedish grace, fanérat i ljust träslag, nedåt avsmalnade ben, utdragbar låda, höjd ca 58, 49x36 cm

Skador. Slitage. Senare glasskiva medföljer

535977

2018-04-18