Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SIDOBORD, 1930-tal, swedish grace, fanérat i ljust träslag, nedåt avsmalnade ben, utdragbar låda, höjd ca 58, 49x36 cm
Skador. Slitage. Senare glasskiva medföljer
535977
2018-04-18
Gör en kostnadsfri värdering här