Pär LIndblad

Pär LIndblad
Pär LIndblad
Pär LIndblad
Pär LIndblad

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PÄR LINDBLAD (1907-1981), figurkomposition, signerad, olja på duk, ca 130x95 cm

Krackeleringar

536000

2018-04-20