Michael Qvarsebo oljemålning
2018-04-18
536002
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MICHAEL QVARSEBO (född 1945): "Visionärt kattporträtt", signerad och daterad M Qvarsebo 2016, olja på pannå, ca 40x40 cm