Fåtöljer 1960-tal
2018-04-18
536013
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FÅTÖLJER, 1 par, 1960-tal, teak, klädsel i konstläder, sitthöjd ca 39, höjd 75 cm
Bruksslitage, skada på ena ryggdelen