Fåtöljer 1960-tal

Fåtöljer 1960-tal
Fåtöljer 1960-tal
Fåtöljer 1960-tal
Fåtöljer 1960-tal
Fåtöljer 1960-tal
Fåtöljer 1960-tal

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, 1960-tal, teak, klädsel i konstläder, sitthöjd ca 39, höjd 75 cm

Bruksslitage, skada på ena ryggdelen

536013

2018-04-18