Hertha Bengtsson, ´Blå eld´ 19 dlr.

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HERTHA BENGTSSON, "Blå eld", servis, 19 dlr, Rörstrand, bestående av: 8 tekoppar med 10 underfat, litet uppläggningsfat

Tre delar med nagg, bruksslitage

536023

2018-04-18