Bojan samt lockurna Kina

Bojan samt lockurna Kina
Bojan samt lockurna Kina
Bojan samt lockurna Kina
Bojan samt lockurna Kina
Bojan samt lockurna Kina
Bojan samt lockurna Kina
Bojan samt lockurna Kina
Bojan samt lockurna Kina
Bojan samt lockurna Kina
Bojan samt lockurna Kina
Bojan samt lockurna Kina
Bojan samt lockurna Kina
Bojan samt lockurna Kina
Bojan samt lockurna Kina

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MINDRE BOJAN, LOCKURNA, 2 dlr., porslin, Kina, 18/1900-tal, dekor i releif av vattenlotus samt humle, glaserade i grönt, höjd ca 10 cm

Nagg

536032

2018-04-21