Jean Arp

Jean Arp
Jean Arp
Jean Arp
Jean Arp

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JEAN ARP (1887-1966): Constellation, signerad och numrerad Arp 161/200, färglitografi, ca 55,5x37 cm

536038

2018-04-18