Potpourriurna
Klubbat för:
6 000 SEK
Arviointi
8 000 SEK
Kuvaus
POTPOURRIURNA MED LOCK, sannolikt Göteborgs glasbruk, ca 1800, blått glas med påklippta vita kantränder, höjd 38 cm
Särskilt utvalda föremål i Göteborg
Kuntoraportti
topp med lagning, smärre slitage
536040
Päivämäärä:
2018-05-06