Potpourriurna

Potpourriurna
Potpourriurna
Potpourriurna
Potpourriurna
Potpourriurna
Potpourriurna
Potpourriurna
Potpourriurna
Potpourriurna
Potpourriurna

Klubbat för:

6 000 SEK

Arviointi

8 000 SEK

Kuvaus

POTPOURRIURNA MED LOCK, sannolikt Göteborgs glasbruk, ca 1800, blått glas med påklippta vita kantränder, höjd 38 cm

Särskilt utvalda föremål i Göteborg

Kuntoraportti

topp med lagning, smärre slitage

536040

Päivämäärä:

2018-05-06