Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SCHUCO GRISAR, 3 st, 1930-tal, bestående av: flöjt-, fiol- och trumspelande, urverksdrivna, filtkädda, höjd ca 11,5 cm
Flöjtspelande med defekt funktion, slitage/smärre slitage
536041
2018-10-14
Gör en kostnadsfri värdering här