Schuco grisar

Schuco grisar
Schuco grisar
Schuco grisar
Schuco grisar
Schuco grisar
Schuco grisar
Schuco grisar
Schuco grisar
Schuco grisar
Schuco grisar
Schuco grisar
Schuco grisar
Schuco grisar
Schuco grisar
Schuco grisar
Schuco grisar

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SCHUCO GRISAR, 3 st, 1930-tal, bestående av: flöjt-, fiol- och trumspelande, urverksdrivna, filtkädda, höjd ca 11,5 cm

Flöjtspelande med defekt funktion, slitage/smärre slitage

536041

2018-10-14