Takplafond 1920/30-tal
Klubbat för:
450 SEK
2 000 SEK
TAKPLAFOND, 1900-talets första hälft, råglas med slipad dekor av flygande tranor samt stjärnor, grönpatinerad mässing, tre ljuspunkter, löst bländskydd, höjd ca 55 cm, diameter 50 cm
Smärre slitage, ej funktionstestad
536050
2018-04-18