Takplafond 1920/30-tal

Takplafond 1920/30-tal
Takplafond 1920/30-tal
Takplafond 1920/30-tal
Takplafond 1920/30-tal
Takplafond 1920/30-tal
Takplafond 1920/30-tal

Klubbat för:

450 SEK

2 000 SEK

TAKPLAFOND, 1900-talets första hälft, råglas med slipad dekor av flygande tranor samt stjärnor, grönpatinerad mässing, tre ljuspunkter, löst bländskydd, höjd ca 55 cm, diameter 50 cm

Smärre slitage, ej funktionstestad

536050

2018-04-18