Helena Tynell

Helena Tynell
Helena Tynell
Helena Tynell
Helena Tynell
Helena Tynell
Helena Tynell
Helena Tynell
Helena Tynell

Klubbat för:

900 EUR

Utropspris

1 200 EUR

HELENA TYNELL, glasskulptur, signerad Helena Tynell Riihimäen Lasi, 1900-talets senare hälft.
Klart och färgat glas. Höjd 18,5 cm, bredd 23 cm.

Ett hörn slipat och polerat.

536054

2018-04-23