Klubbat för:
900 EUR
Utropspris
1 200 EUR
HELENA TYNELL, glasskulptur, signerad Helena Tynell Riihimäen Lasi, 1900-talets senare hälft.
Klart och färgat glas. Höjd 18,5 cm, bredd 23 cm.
Ett hörn slipat och polerat.
536054
2018-04-23
Gör en kostnadsfri värdering här