Monica Bakcström glasskulptur

Monica Bakcström glasskulptur
Monica Bakcström glasskulptur
Monica Bakcström glasskulptur
Monica Bakcström glasskulptur
Monica Bakcström glasskulptur
Monica Bakcström glasskulptur

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MONICA BACKSTRÖM, skulptur, glas med dekor i blått och vitt, klotformad, ca 12 cm, signerad Kosta Boda M. Backström 59941

Flera nagg på undersidan

536057

2018-04-18