Frithiof Berglung Olja

Frithiof Berglung Olja
Frithiof Berglung Olja
Frithiof Berglung Olja
Frithiof Berglung Olja
Frithiof Berglung Olja
Frithiof Berglung Olja

Klubbat för:

3 000 SEK

5 000 SEK

FRITHIOF BERGLUND (1905-73): "En grupp orchis", signerad Frithiof Berglund, daterad 43, olja på pannå, 61x50 cm

536082

2018-04-18