Klubbat för:
350 SEK
1 000 SEK
FAT, 2 st, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795),olika dekorer i famille rose resp undergladsyrblått av trädgårdsscener diameter 38 cm resp 28 cm
Lagningar, nagg
536106
2018-04-25