Bordslampa i nysilver

Bordslampa i nysilver
Bordslampa i nysilver
Bordslampa i nysilver
Bordslampa i nysilver
Bordslampa i nysilver
Bordslampa i nysilver
Bordslampa i nysilver
Bordslampa i nysilver

Klubbat för:

2 000 SEK

3 000 SEK

BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft, fot i nysilver, CG Hallberg, klassicerande dekor, höjd exkl skärmhållare 37 cm

Bruksslitage

536157

2018-04-18