Klubbat för:
2 000 SEK
3 000 SEK
BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft, fot i nysilver, CG Hallberg, klassicerande dekor, höjd exkl skärmhållare 37 cm
Bruksslitage
536157
2018-04-18