Skrin 1700-tal

Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIN, 1700-tal, imitationsmåleri, beslag i smide, höjd ca 25, 44x32 cm

Nyckel saknas, två lösa sprintar till gångjärn medföljer, bruksslitage

536177

2018-04-18