Japanskt träsnitt 1867

Japanskt träsnitt 1867
Japanskt träsnitt 1867

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kvinna framför klädbyrån japanskt träsnitt, ca 37 x 24 c

Skador

536180

2018-04-25