Ram med gravyr

Ram med gravyr
Ram med gravyr
Ram med gravyr
Ram med gravyr
Ram med gravyr
Ram med gravyr

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RAM, gustaviansk 1700-tal, krönt av öppen krona med skepp, med gravyr förställande "Grefwe Hans Wachtmeister", innermått ca 23,5x17 cm

Smärre skador, senare glas

536213

2018-04-18