Frances von Kock (Wachtmeister) oljemålningar
Klubbat för:
17 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FRANCES VON KOCH (Wachtmeister) delvis tillskrivna, (3) 1800-tal, motiv från Paris, varav en monogramsignerad och daterad -91, med text a tergo, olja på pannå, ca 17x22, 23x32, 22x17 cm
536217
2018-04-18