Frances von Kock (Wachtmeister) oljemålningar

Klubbat för:

17 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FRANCES VON KOCH (Wachtmeister) delvis tillskrivna, (3) 1800-tal, motiv från Paris, varav en monogramsignerad och daterad -91, med text a tergo, olja på pannå, ca 17x22, 23x32, 22x17 cm

536217

2018-04-18