WMF uppsatsskål

WMF uppsatsskål
WMF uppsatsskål
WMF uppsatsskål
WMF uppsatsskål
WMF uppsatsskål
WMF uppsatsskål
WMF uppsatsskål
WMF uppsatsskål
WMF uppsatsskål
WMF uppsatsskål
WMF uppsatsskål
WMF uppsatsskål
WMF uppsatsskål
WMF uppsatsskål

Klubbat för:

3 000 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

WÜRTEMBERGISCHE METALLWAREN FABRIK, uppsatsskål, Tyskland, jugend, nysilver och slipat glas, dekor av hjort, stämplad WMF, höjd ca 46,5 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage

536238

2018-04-18