Eichholtz soffbord

Eichholtz soffbord
Eichholtz soffbord
Eichholtz soffbord
Eichholtz soffbord
Eichholtz soffbord
Eichholtz soffbord

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFBORD, samtida, Eichholtz, underrede i förkopprad metall, skiva i rökfärgat glas, höjd ca 45 cm, ca 120x70

Bruksslitage, fläckar och repor

536250

2018-04-18