Eichholtz sidobord

Eichholtz sidobord
Eichholtz sidobord
Eichholtz sidobord
Eichholtz sidobord
Eichholtz sidobord
Eichholtz sidobord

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SIDOBORD, samtida, Eichholtz, underrede i förkopprad metall, skiva i rökfärgat glas, höjd ca 79 cm, 150x45 cm

Bruksslitage, fläckar och repor

536255

2018-04-18