Karusellhäst 1900-tal

Karusellhäst 1900-tal
Karusellhäst 1900-tal
Karusellhäst 1900-tal
Karusellhäst 1900-tal
Karusellhäst 1900-tal
Karusellhäst 1900-tal
Karusellhäst 1900-tal
Karusellhäst 1900-tal
Karusellhäst 1900-tal
Karusellhäst 1900-tal
Karusellhäst 1900-tal
Karusellhäst 1900-tal

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KARUSELLHÄST, på medar, 1900-talets andra hälft, polykromt bemålat kompositmaterial, total höjd 107, sitthöjd 85 cm

536259

2018-04-21