Sidobord ett par gustaviansk stil 1900-tal

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDOBORRD, 1 par, 1900-talets andra hälft, sengustaviansk stil, 2 lådor vardera, mahognyfaner, höjd 72, 60x40 cm

Skador, fanerbortfall

536264

2018-04-21