Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIDOBORRD, 1 par, 1900-talets andra hälft, sengustaviansk stil, 2 lådor vardera, mahognyfaner, höjd 72, 60x40 cm
Skador, fanerbortfall
536264
2018-04-21
Gör en kostnadsfri värdering här