Marianne Lindberg de Geer litografi
2018-04-18
536279
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MARIANNE LINDBERG DE GEER, (född 1946): Komposition med kanin, signerad MLDG, 161/295, färglitografi, ca 47x32 cm