Marianne Lindberg de Geer litografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MARIANNE LINDBERG DE GEER, (född 1946): Komposition med kanin, signerad MLDG, 161/295, färglitografi, ca 47x32 cm

536279

2018-04-18